Pytania i odpowiedzi

 
 
Kto może dołączyć do Oriflame?
 
Do Oriflame może dołączyć każda osoba która skończyłaś 18 lat, wypełniając formularz rejestracyjny. Jeżeli osoba nie skończyła jeszcze 18 lat, ale ma ukończone lat 16 to  rejestracja może nastąpić tylko za zgodą jednego z rodziców, którą trzeba będzie podpisać.
 
Jak zostać Konsultantem  ?
 
Aby zostać konsultantką Oriflame trzeba jedynie wypełnić formularz rejestracyjny.
Po otrzymaniu danych kontaktuję się w celu przekazania szczegółów.
Osoby niepełnoletnie - zapytaj rodziców czy wyrażąją zgodę na rejestrację do Oriflame i skontaktuj sie ze mną.
 
Jakie są koszty przystąpienia do Oriflame?
 
Wypełnienie formularza i otrzymanie nr członkowskiego z hasłem Oriflame jest całkowicie bezpłatne.
 
Opłata wpisowa 4,90zł (opłata jednorazowa) dołączana jest automatycznie do pierwszego punktowego zamówienia. Kwota ta jest pobierana przez firmę Oriflame i dołączona do pierwszej faktury.Tylko na tej stronie REJESTRACJA 0 zł.(zwracamy opłatę wpisową doliczoną do pierwszego zamówienia).
 
Na czym polega bycie Konsultantem ?
 
Konsultanci Oriflame - członkowie Klubu Oriflame - mają prawo sprzedawać kosmetyki marki Oriflame, które są prezentowane w katalogach. Co 3 tygodnie pojawia się nowy katalog Oriflame. Oprócz możliwości posiadania własnego biznesu, Oriflame oferuje także darmowe szkolenia kosmetyczne i szkoły makijażu.
 
Czy mam jakieś obowiązki jako Konsultantka - zapisywanie innych osób do Oriflame, promowanie kosmetyków ?
 
Nie. Jeśli chcesz wstąpić do Klubu Oriflame, bo np. lubisz kosmetyki Oriflame i chcesz zamawiać je taniej możesz to zrobić. Nie jesteś zobowiązana/y do żadnych działań promocyjnych ani rekrutacyjnych. Ty decydujesz jak chcesz działać w Oriflame i jakie chcesz podjąć aktywności. Możesz w zaciszu domowym przeglądać Katalog i wybierać kosmetyki dla siebie i rodziny lub rozwijać prężnie swój biznes z Oriflame, promując produkty i swoją działalność w dogodny dla siebie sposób np. w szkole, na uczelni, w pracy itp.
 
Ile kosmetyków muszę zamawiać ? 
 
W Oriflame nie ma minimalnych zamówień i nie musisz ich składać w każdym Katalogu. Możesz zamawiać kosmetyki tylko na swoje potrzeby lub dla znajomych i rodziny, w takich odstępach czasu jakie są dla Ciebie dogodne.
 
Czy mogę zrezygnować ze współpracy z Oriflame ? 
 
W każdej chwili można zrezygnować ze współpracy z Oriflame. Nie ma żadnych opłat za rezygnację. 
 
Co to jest PP ?
 
Każdy produkt oferowany przez Oriflame ma przypisaną określoną wartość Punktów Premiowych, punkty można sprawdzić w aktualnym cenniku i na stronie www.oriflame.pl. 1 PP to około 3zł.
 
Jakie są koszty przesyłki?
 
Przesyłka kurierska - przy zamówieniu 0-99 PP koszt 9,90zł., lub produkt promocyjny za 15,90zl., przy zamówieniu na min. 100 PP przesyłka gratis.
Odbiór w Biurze Regionalnym, Filii lub Oddziale Możesz odebrać swoje zamówienie w Biurze Regionalnym.0-99 PP koszt 5,90zł. lub produkt promocyjny za 11,90zł., powyżej 100 PP -gratis
Paczkomaty INPOST – 0-99 PP koszt 7,90zł., lub produkt promocyjny za 13,90zl., przy zamówieniu na min. 100 PP  przesyłka gratis.
 
Co to jest kredyt i co zrobić by kupować na kredyt ?
 
Kredyt to możliwość zamawiania kosmetyków Oriflame z odroczonym terminem płatności - 14 dni.
Aby zamawiać na kredyt trzeba :
 
Osoby niepełnoletnie - potrzebny jest wniosek, ksero legitymacji szkolnej, zgoda rodzica, ksero dowodu osobistego rodzica.
Osoby pełnoletnie - wniosek, ksero dowodu osobistego.
 
 

Kontakt

Katalog