Możliwości Oriflame

Kilka dodatkowych złotych czy własny biznes? Tylko od Ciebie zależy, w jakim stopniu zmieni się Twoje życie. Możesz podróżować po świecie, uczestniczyć w konferencjach, zdobywać fantastyczne nagrody i zarabiać pieniądze. Wszystko zaczyna się od jednego prostego kroku – dołączenia do Oriflame.
 
Marzysz o zajęciu, dzięki któremu będziesz mieć więcej czasu na życie towarzyskie? Chcesz zmienić swój styl życia, być wolnym, cieszyć się wartościowymi nagrodami? Chcesz zarobić kilka dodatkowych złotych czy też prowadzić swój własny, świetnie prosperujący biznes? Wybór należy do Ciebie. 
 
Są dwa sposoby zarabiania pieniędzy z Oriflame :
 
Sprzedaż produktów Oriflame
 
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków z Katalogu – zostając Konsultantem otrzymujesz stałą zniżkę 20% na wszystkie kosmetyki, a im więcej sprzedajesz, tym zniżka jest większa! Co trzy tygodnie masz do dyspozycji nowy Katalog pełen wysokiej jakości szwedzkich kosmetyków – prezentuj Katalog swoim klientom, zbieraj zamówienia i zarabiaj pieniądze. 
Cena Katalogowa - 20% zniżki = Zysk dla Konsultanta
 
Zarabiaj jeszcze więcej pieniędzy zapraszając innych do Oriflame
 
Zbuduj swoją własną grupę Konsultantów zachęcając innych, by dołączyli do Oriflame. Nie tylko będziesz zwiększać swoje dochody, ale też będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności biznesowych i menedżerskich. Możesz też czerpać wiedzę o kosmetykach dzięki uczestnictwu w szkoleniach organizowanych przez Oriflame. Dzieląc się swoją wiedzą z Konsultantami z Twojej grupy, pomożesz im się rozwijać, dzięki czemu Twój biznes będzie rosnąć. 
Twoje zyski pochodzić będą z obrotów całej Twojej grupy od 4 % do 24 % .
 
Wykaz bonusów liczonych na podstawie PP :
 
0-399 PP - 0%
400-799 PP - 4%
800-1599 PP - 8%
1600-2999 PP - 12%
3000-4999 PP - 16%
5000-7499 PP 20%
7500 PP - 24%
 
 
Wspieramy Cię na Twojej drodze do sukcesu
 
Oriflame oraz jego Liderzy dostarczą Ci narzędzia oraz szkolenia, które wspierać Cię będą na Twojej drodze do sukcesu. Będziesz mieć dostęp do najnowszych narzędzi, szkoleń i aplikacji online, dzięki którym o dogodnej dla Ciebie porze będziesz móc rozwijać swoje umiejętności. Uczestnicząc w szkoleniach i wydarzeniach organizowanych przez Oriflame, będziesz mieć możliwość czerpania wiedzy od ekspertów oraz wymiany doświadczeń z innymi Konsultantami.
 
 
 
 
 

 

Kontakt

Katalog